• Свеж
Уникатни поволни цени за затворање на памук патент, сет на темно сив крал

Уникатни поволни цени за затворање на памук патент, сет на темно сив крал

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нашата перница е направена од најдобрата 100% памук, што е многу помек и повеќе дише од свила или сатенска ткаенина перници. Удобно е да се допрат и да легнете. Оваа економична памучна перница може да ја заштити вашата перница од прашина, додека ви дава најудобно чувство кога спиете или лежите на креветот, софата, каучот, итн. Изборот на повеќе бои ќе одговара совршено со вашата спална соба! Одлични идеи за подароци за Божиќ, родендени, празници, домаќинки, годишнини, реквизити за фотографии, итн. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за затворање на памук памук за затворање на перници од 2 пакети вклучуваат : 2 x памучни перници (само случаи, не содржи перница.). Земја на потекло : Увезен. 100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен. Стандардна големина : 51x66cm (20 "x26")/Големина на кралицата : 51x76cm (20 "x30")/Големина на кралот : 51x91cm (20 "x36"). Дизајнот за затворање на патент го олеснува ставањето или извадувањето на вметнувањето на перницата. Селекцијата со повеќе бои ќе одговара совршено со вашата спална соба, троседот, каучот, итн. Одделно во ладна вода на нежниот циклус и ќе се сува суво на ниска температура. Не бели.

Детални спецификации

Додатоци на производи