• Свеж
Карат Т.В. Дијамант 10KT Rose Gold Cluster Ring Ringвонат сет

Карат Т.В. Дијамант 10KT Rose Gold Cluster Ring Ringвонат сет

DEN 12591.84

Од стока
Во магацинот

Направете ја прстот искра со овој прекрасен прстен за ангажман на дијаманти со зачудувачки дијаманти. Прекрасно изработено во розово злато, тоа е умот што дува подарок за вашата невеста. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато Кластер за ангажирање на прстен : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Set Crapted во 10kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Детални спецификации

Додатоци на производи