• Свеж
Континентален сон, 13 Цврст хибриден душек во Евро и 5 Сплит Едноставно склопување Вуд Бод пролетен сет, кралица

Континентален сон, 13 Цврст хибриден душек во Евро и 5 Сплит Едноставно склопување Вуд Бод пролетен сет, кралица

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Вејтон ви го претставува совршен душек за вашите потреби. Континентален сон, 13 "Цврст хибриден душек на Евро и 5" Сплит Едноставно склопување на дрвени кутии, кралица. е изградена со џебни калеми кои се индивидуално покриени за да апсорбираат притисок. Секој душек низ целото портфолио за спиење е дизајнирано да обезбеди супериорна удобност на која можете да верувате ноќ по ноќ. Доверлива удобност на континенталниот сон. Гел за лекување се врти директно во дишечка пена дизајнирана за промовирање на проток на воздух и дисипација на топлина. Покрај обезбедување на контурирање, лулка поддршка, овој систем до 805 индивидуално завиткани калеми. Со својата способност да го задржи движењето изолирано и подалеку од вашата страна на креветот, дури ни вашиот немирен партнер за спиење или милениче за миленичиња не може да ви го уништи длабокиот сон на ова лошо момче. Сертифицираната полиуретанска пена сертифицирани се прави без штетни хемикалии. Пролетта од дрвена кутија е направена од висока густа голема квалитетна црна смрека од дрвена граѓа, фондацијата од дрво ќе ја апсорбира тежината и притисокот, пролетта од дрво од дрво ќе му помогне на душекот да остане во форма. Изграден за удобност : Континентален сон, 13 "Цврст хибриден душек на Евро -врвот е направен за да се обезбеди да спиете мирно. Дизајнот го шири притисокот на телото низ калемите, давајќи никаков притисок врз вашето тело. Болката во телото само стана проблем на минатото . џебни калеми : Дизајнот на џебниот калем е направен да апсорбира голем притисок врз душекот без да влијае на удобноста на вашата убавина спиење .. Дрвена кутија пролет : дрвена кутија пролет направена од висока густа граѓа, така што ја апсорбира тежината и помага Душек за одржување на формата. Прашања. Компактна пакување : Пакувањето е хибридна што овозможува душекот да биде компресиран и валани во кутија. Нашиот душек во кутија ја елиминира заканата од компактни ходници и скалила лесно . Инсталација : Дозволете му на душекот целосно да се прошири најмалку 2 Денови пред употреба . Колекција : Континенталниот сон е премиум колекција на брендот Вејтон. Испораки : Предметот вклучува душек со големина на кралицата и пролет на кутијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи