• Свеж
Рокса Мерилин Менсон Ден Пакет Унизмон ранец - Мириса на деца

Рокса Мерилин Менсон Ден Пакет Унизмон ранец - Мириса на деца

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Воведување на Rocksax Rucksack, совршен за училиште, фестивали и сè што е помеѓу. Поставете го пространиот главен оддел и прилагодете ги лентите за да ги носите вашите предмети во удобност во текот на целиот ден .. Нашиот Rucksack Design Spacious Главен оддел со Zip -Fastening Front Pocketheight : 43cm, ширина : 30cm, длабочина : 15cmcriked од 900 D полиестерски материјал со 210 D полиестерски облик на рамената на рамената и задниот панел Мерилин Мансон Ден пакет - мириса како деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кокопеунти Мали Жени Ранец Женски Водоотпорен Најлон Училишен Ранец За Тинејџерки Еднобојна Торба За Книги За Деца Мочила Каваи

Техника : Училишна Внатрешност : Џеб За Мобилен Телефон,Внатрешен Џеб Со Патент / Тип На Ремен : Мека Рачк�

DEN 479.84

Тиитстој Маскирна Мулти Висок Капацитет Функционален Ранец Пакет, Двојно Рамо Колк Појас Торба Вода Отпорни Торба Торбичка Пешачење

Камуфлажа Мулти Висок Капацитет Функционален Ранец Пакет, Двојно Рамо Колк Појас Торба Пакети Отпорни �

DEN 2.67

Кокопаунтс Нови Машки Дами Најлон Книга Торба Жени Мажи Патување Студент Ранец Женски Лаптоп Колеџ Ранец Мода Кул Момче Девојка

Место На Потекло : Кина (Копно)Техника : Жакард Внатрешност : Џеб За Мобилни Телефони,Меѓуслојна Рачка / Р�

DEN 0.33

Вогеле Мажите Патување Ранец Мулти Џебови Ранец Против Кражба Водоотпорен Поле Повеќенаменски Момчиња Голем Капацитет Маскирна

Спецификации : Пол : Мажи, Момчиња, Студентски Колеџ Материјал : Оксфорд Боја : Како Што Покажува Сликата :

DEN 1.00