• Свеж
Водни птици во маглата јас

Водни птици во маглата јас

DEN 495.84

Од стока
Во магацинот

18x24 платно wallидна уметност со наслов "Водни птици во маглата I ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Нашите обвивки за платно додаваат современо и модерно чувство во која било дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, вие го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Материјал : платно од уметничко одделение. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Облик : Вертикална.

Детални спецификации

Додатоци на производи