• Свеж
Кадифен знаци Камион за храна - играчки -

Кадифен знаци Камион за храна - играчки -

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Навивачите на камиони со храна ќе ги искористат овие симпатични кадифен играчки за деца. Инспирирани од омилени камиони со храна, овие кадифен лик сигурно ќе бидат омилени играчки за вашите деца. Возете нагоре и паркирајте на специјални настани со овие вкусни забави и награди кои се доволно слатки за јадење. Комплетирајте со камион со картон со храна. Вклучува крофни хамбургери за пица за сладолед и многу повеќе. (2 десетина по единица) знаци 4 "картонски камион 7 1/4 " x 12 1/2 "x 9 ". © OTC вклучува 12 по нарачка. Лудо лице + луда коса = луда добри времиња!. Кадифен. 4 ". Избрани бои. 25 единици по случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи