• Свеж
Ekena Millwork 1 2 W 79 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-batten ролетни со елипсовиден врв, оган црвено

Ekena Millwork 1 2 W 79 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-batten ролетни со елипсовиден

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е и еколошко и издржливо. Карактеристични текстури и обрасци нудат убав пар надворешни ролетни. Силата, густината и привлечниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во оценка на дамка и во најразлични убави, рачно обоени завршувања. Одржливото дрво од манго нуди достапен и еколошки производ за блендата. Изберете од класични и модерни дизајни за бленда.

Детални спецификации

Додатоци на производи

14 W 61 H Средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучија на врвните ролетни со архиви, W завртки за инсталација

Рустикален, но сепак елегантен во форма, Четирите табли и Батен се приклучија на винилблендата со заобл�

DEN 3.00