• Свеж
Woodlett Smokey Maple in. Дебела внатре. Широк во должина на луксузен винил четвртина кружен облик

Woodlett Smokey Maple in. Дебела внатре. Широк во должина на луксузен винил четвртина кружен облик

DEN 935.84

Од стока
Во магацинот

Добијте врвно издржлив и прекрасен тротоарите со винил штица со плочката за обликување на мечот на MSI Smokey Maple Round. Лесно е да се инсталира со карактеристиката TRIM и е погодна за сите нивоа на одделение и зафатените семејства кои не сакаат да жртвуваат стил. Овој тротоарите ја задржува својата елеганција со суптилни јазли и светло зрна за измиен изглед на дрво, но сепак е винилна штица. Се користи за да се потенцира транзицијата од таблата на површината на подот, особено во реновирани подови каде што таблата со табла обично не се отстранува. Четвртиот круг обезбедува суптилна мешавина помеѓу празнината во подот и wallидот што обезбедува прекрасен готов изглед на секоја просторија во вашиот дом. MSI Woodlett Smokey Maple 3/4 in. Дебела x 3/5 in. Широк x 94 in. Должина на луксуз винил четвртина тркалезно обликување на чадли јавор во боја нуди автентичен изглед на винил за винил од вистинско дрво. Дебелина од 19 мм x 0,625 ин. Ширина x 94 in. Должина. Соодветна оценка за инсталација : над одделение, на одделение или под одделение. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Станбена употреба. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен. Реален изглед на дрво и втиснување. За употреба само во затворено и во околини контролирани од температурата.

Детални спецификации

Додатоци на производи