• Свеж
Климатски концепти женски асиметричен палто за меурчиња

Климатски концепти женски асиметричен палто за меурчиња

DEN 783.84

Од стока
Во магацинот

I5 Облека дама модна асиметрична клоза подолга должина парка. Одлично модно парче совршено за ладен зимски ден. Дами мода со подолга должина парка со асиметричен спој. Шаул јака се претвора во аспиратор. 2 странични џебови за влез.

Детални спецификации

Додатоци на производи