• Свеж
Buccaneer Bugeye Cobia Jig, Pink & Purple, Oz

Buccaneer Bugeye Cobia Jig, Pink & Purple, Oz

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Зафатете го вниманието на градежните предатори со свирката на Buccaneer Bugeye Cobia. Одлично за кобија, кралеви, снајпер и многу повеќе, оваа светкава свирка може да се лови брзо или бавно, во колоната или длабоко. Неговата хидродинамична глава е дизајнирана да поштеди низ водата без да собере остатоци и има преголеми очи кои претставуваат покана за цел. Најлонското облекување на косата е нагласено со рефлексивни нишки Mylar® и се обезбедува со епоксидна обвивка за нишка за да се обезбеди долга употреба. Пред-опремена со заменлива опашка за пливање во живо. Остра, кука со солена вода отпорна на корозија. Buccaneer Bugeye Cobia Jig, Pink & Purple, 4 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи