• Свеж
Ap di minnie среќен ден здраво низок фустан

Ap di minnie среќен ден здраво низок фустан

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Вашето малечко ќе ги сака шарените детали и секојдневната удобност на овој фустан на девојчиња инспирирана од иконскиот лик на Дизни Мини Маус. На предната страна има прекрасно искривена графичка Мини, како и полу-чиста надворешно здолниште со симпатична шема на полкови. Вклучениот плетен појас за појавување обезбедува прилагодено вклопување. Овој официјално лиценциран фустан од Мини Маус прави одличен подарок за младите обожаватели на Дизни. Мини девојки со ниски фустан : Бодиче : 60% памук, 40% полиестер. Здолниште : 95% полиестер, 5% спандекс. Поставена здолниште : 100% полиестер. Облечи. Искра Мини График на глувчето од предниот дел. Полу-чиста надворешно здолниште со шема на пол-точка и hi-lo Hem. Внатрешно здолниште со цврста боја. Појасен половината со отстранлив ткаен појас. Кратки ракави. Деколте со ребрести лажички. Официјално лиценциран производ на Дизни. Достапно во Хедер Блу. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не печатење/мотив со железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туту Фустан За Девојки Девојки Фустан Летен Моден Фустан Принцеза Фустан Секојдневен Фустан Туту Мрежесто Здолниште Надворешна

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 283.04