• Свеж
Командна бања сатен никел држач за тоалетна хартија и командна бања сатен никел крпа прстен

Командна бања сатен никел држач за тоалетна хартија и командна бања сатен никел крпа прстен

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Прстенот за командни крпи го олеснува освежувањето на вашите тела за бања и да ги задржите рачните крпи на дофат без да го натрупувате вашиот контра простор. Лесно е да се инсталира и излегува оставајќи дупки или леплив остаток, обезбедувајќи одлична алтернатива за оштетување на ноктите и завртките. Прстенот на пешкир се држи до многу површини, вклучувајќи стакло, огледало, плочка, готови дрво и насликани површини .. Командниот држач за тоалетна хартија го олеснува освежувањето на вашите тела за бања без да ги оштетите вашите wallsидови. Лесно е да се инсталира и излегува оставајќи дупки или леплив остаток, обезбедувајќи одлична алтернатива за оштетување на ноктите и завртките. Бар за пешкири за бања се држи до многу површини, вклучувајќи стакло, огледало, плочка, готови дрво и насликани површини. Вклучува - 1 прстен за пешкири, 2 ленти и 1 држач за тоалетна хартија, 2 ленти. Организација за бања без оштетување-Освежете ја бањата со овие стилски, лесни за инсталирање и тела за командни бања без оштетување. Не се потребни алатки- нема дупки, без дупчење и без проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Те сакам поп уметност стил Ретро стрип лента Loveубов меур Уметнички цртан филм графички бања за бања постави бања килим контура

Материјал : 100% фланелен врв, нелизгање.3 парчиња бања Мат Сет Вклучен : 1 x Бања Мат : 18x30 инч / 45х75 см, 1 x конт�

DEN 183.84