• Свеж
Гранулиран Лук со Својата Средна Тегла

Гранулиран Лук со Својата Средна Тегла

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Нејзиниот Делиш Гранулиран Лук. Сертифициран Кошер. Свежо спакуван Во Северен Холивуд, КАЛИФОРНИЈА. Најквалитетен Гранулиран Лук. Различни опции за големина во рефус торба нејзиниот Бренд За Делиш. Подобрете го вашето кулинарско искуство со смел и срдечен вкус. Одлично во преливи за салата, супи, сосови, сосови, триење со месо, тестенини и пица итн. Сертифициран Кошер Оу Спакуван во сад не - ГМО И Без МСГ.

Детални спецификации

Додатоци на производи