• Свеж
Undies.com Цврста лента за вратоврска боја, обичен пакет за гаќички

Undies.com Цврста лента за вратоврска боја, обичен пакет за гаќички

DEN 175.52

Од стока
Во магацинот

Нашиот лесен грб има удобност што ја барате од овој фаворит засекогаш. Кога удобноста е она што го барате, но покриеноста не е, ова е совршен стил. Ако спаѓате помеѓу големини, предлагаме да се зголемиме, овој стил трае близу до телото. Моделот носи медиум. Одликувајќи се : - Нема покриеност на грбот - најлон/спандекс - машина што може да се пее - увезена - стил #SM105 без покриеност на грбот. Нема видливи линии, без иритирачки странични споеви. Непречено се вклопува. Ткаенина за дишење, истегнување од 4 пат. Совршена долна облека за тренингот, атлетски, обични, патувања, спорт, итн. Големина : S 0-2, M 4-6, L 8-10, XL 12-14.

Детални спецификации

Додатоци на производи