• Свеж
Sumpell Industries Наутички плажа бранови паѓаат на графичката графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Маркус Премиер

Sumpell Industries Наутички плажа бранови паѓаат на графичката графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : море, океан, вода, природа, на отворено, крајбрежје, плажа, брег, земја, морски бранови. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Маркус Премиер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ступеларска индустрија Лонгхорн добиток што паси сценско село пејзаж фотографија сјај сиво лебдечки врамен платно печатење wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни у

DEN 383.84