• Свеж
Без граници на основниот тексас на јуниорите на јуниорите

Без граници на основниот тексас на јуниорите на јуниорите

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Добијте го вашиот тексас без класичен каприс од пет џебни граници. Дизајниран со допир на стрии за ласкаво вклопување што го држи форма од ден на ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина 7. Висок пораст; приближно. ИНСЕАМ : 22 ". Тенок вклоп. Поштенски мува со затворање на копчињата. Стајлинг со пет џеб.

Детални спецификации

Додатоци на производи