• Свеж
Полнач за сок од сок од сок

Полнач за сок од сок од сок

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Изграден на Универзалниот стандард за полнење J1772, сокот е станица за полнење на ниво 2 (потребно 240 V) што може да напојува сите електрични возила на пазарот денес, вклучително и Teslas преку адаптер. Со побрзо полнење до 6x, поминете помалку време чекајќи да го наплатите вашиот EV и повеќе време да уживате во погонот. Контролирајте и следете го полнењето од далечина преку Wi Fi со нашата бесплатна апликација за паметни телефони. Известете кога вашиот автомобил престанува да се наплаќа, поставете рутина за секојдневно полнење или потсетете се да го вклучите вашиот автомобил кога животот ќе биде премногу зафатен. Можете дури и да ги закажете времето за полнење кога стапките се пониски - што го прави вашето електрично возило уште поевтино за возење. Компатибилен со Amazon Alexa и Google Home : Следете, управувајте и контролирајте го вашиот полнач преку говорни команди на уреди за паметни домови. Приклучува во излез од 240 V (NEMA 14-50). Може да биде потребна професионална инсталација за да додадете нов излез во вашиот дом. Можете да конфигурирате две или повеќе станици за полнење сок од сок за да споделат коло, ограничувајќи ја непотребната електрична работа. Тоа е мало и разноврсно и за внатрешна и за надворешна употреба. Доаѓа со кабел од 20 метри. Уживајќи од илјадници задоволни возачи на ЕВ, најпродаваниот сок од сокот ги испорачува сите карактеристики за безбедност и паметно полнење што ви требаат за да го направите домашното полнење со електрични автомобили удобно, сигурно и економично. Smart Charger 32 EV Smart Charger до 6x Побрзо полнење : Поминете помалку време чекајќи да се наплати вашиот EV и повеќе време да уживате во погонот. Лесна инсталација : Приклучоци во излез од 240 V (NEMA 14-50). Може да биде потребна професионална инсталација за да додадете нов излез во вашиот дом. Малата големина овозможува инсталација на ограничени простори. Иден доказ : Конфигурирајте две или повеќе станици за полнење сок од сок за да споделат коло, ограничувајќи ја непотребната електрична работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи