• Свеж
Девојките од Авиа се повлекуваат на товарни хеланки, големини 4- & плус

Девојките од Авиа се повлекуваат на товарни хеланки, големини 4- & плус

DEN 231.36

Од стока
Во магацинот

Овие влечни хеланки од Авиа ќе бидат нејзин прв избор кога е во движење. Идеални за секоја активна девојка, тие имаат карго џебови за да ги држат своите предмети безбедно додека таа учествува во активности во текот на денот. Четирисочна ткаенина за истегнување има мека тужена завршница и својства за влага за да ја задржи ладното и суво. Продолжената, удобна лента за половината останува на место за време на секоја активност, а рамните споеви помагаат да се спречи размавта и да се елиминира непотребниот најголемиот дел. Одличен додаток на нејзината активна гардероба, тие совршено се спаруваат со координацијата на Avia Active четврт-зип-пуловер и маица за изведба (продадена одделно). Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : 2 странични карго џебови. Карактеристики : влага за влага; 4-насочна ткаенина за истегнување; рефлексивно лого; рамни споеви; продолжена лента за половината; 22 ”inseam. Девојките се повлекуваат на товарни хеланки од Авиа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Годерр 18м-8Ј Дете Деца Со Качулка Со Качулка Облека Момчиња Девојче Момче Блузи Со Долги Ракави И Долги Панталони Комплет Џемпер

Есенски Детски Дуксер Сет Девојки Момчиња Долги Ракави Долги Панталони Сет име На Производот : џемпер с�

DEN 2.33

Плетен Џемпер Од Кардиган За Деца Мали Момчиња Девојчиња Божиќни Цртани Елени Зимски Топол Плетен Џемпер Божиќни Врвови Со Долги

Големина : 100 Препорачана Возраст : 23 Години Биста : 60см / 23,62" Должина : 38см / 14,96" Големина : 110 Препорачана В�

DEN 383.84