• Свеж
Glonme Women Women Maxi Casual Vest Fass Bohemian Beach Fases Floral Print Letuler Sundress Slip Fuest

Glonme Women Women Maxi Casual Vest Fass Bohemian Beach Fases Floral Print Letuler Sundress Slip Fuest

DEN 447.68

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена стил : жени макси фустан, обични долги фустани, летен резервоар, фустани за боемски елек, жени од плажа, жени лабава облека од облеката : цветно печатење, градиентарно коло : како што се прикажува сликата (по избор) големина : S, M, L, XL, 2 XL (Follow the size chart to select please) Material : 95%Polyester, 5%Spandex Neckline : Halter Neck Dress Length : Maxi Length Sleeve Length : Sleeveless Season : Spring, Summer, Autumn, Winter Occasions : Casual, Traveling , Одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, улица, плажа на плажа : 1. Ткаенина : 95%полиестер, 5%спандекс, лесен, мек и удобно за носење. Ви дава прекрасно искуство со носење. Овие фустани се изработени од полиестерски ткаенини. Ласкави на повеќето типови на тело. 2. Дизајн : Секси боемски цветен принт долг фустан. Дизајнот на вратот на вратот и замав, ве прави да изгледате привлечно во толпата. Класична главна гардероба .3. Карактеристики : фустани со резервоарот Boho, лабав фустан без ракави, фустани за градиенти, лисја за печатење фустан, обичен сад за елек на плажа, трендовски и елегантен4. Повод : Совршено за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, секојдневно, забава, филмови, плажа, улица, дом, одмор, патување, датира, работа.5. Совршено е да се совпадне со високи потпетици, сандали, мини чанти како што сакате. Содржина на пакувања : 1 x женски резервоар фустан (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - жени боемски резервоар фустан, макси фустан без ракави, летни фустани, санки на плажа, забавен одмор фустан, дијамантски печатен фустан, градиентен фустан. Материјал - 95%полиестер, 5%спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Womenенски обичен максичен фустан, долг фустан со вратот, фустан без елек, фустан од бохо, испукан фустан, вратоврска за бојадисување, измешана сад, лабава резервоар за фустан, трендовски и елегантен. Повод - Едноставен и дизајн на природата го прави овој фустан совршен за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар - Флоралниот макси резервоар фустан со потпетици или сандали за фантастичен изглед во текот на летото, ќе го сакате. Може да го облечете и со кратка тексас јакна или кардиган, да се пар со чизми во есен и пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кајќ Зимски Фустани За Женски Женски Елегантен Кадифе Обвивка Со Долги Ракави V Вратот Руцхед Бодикон Партија Макси Фустан Браун,

Женски Секси Партија Фустан Костим Долг Ракав Висока Еластичност Колк Пакет Мини Фустани Партија Фуста

DEN 255.84

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облека На Отворено Дневен Датум

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облек

DEN 335.68

Фетерален Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Секојдневен Зрел Состанок

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел �

DEN 2.67