• Свеж
Санбонепд летни панталони и панталони за слободно време со комбинезони со цврста боја

Санбонепд летни панталони и панталони за слободно време со комбинезони со цврста боја

DEN 440.00

Од стока
Во магацинот

Tip : This clothing is smaller than the normal size, it is recommended to choose a larger size!Size : M Waist : 72-78cm/28.35-30.71" Hip : 100cm/39.37'' Length : 66cm/25.98'' Size : Половината : 78-82cm/30.71-32.28 "Хип : 106cm/41.73 '' Должина : 67cm/26.38 '' Големина : xl половината : 82-88cm/32.28-34.65 " HIP : 110cm/43.31 '' Дома : 68cm Дома. /26.77 '' Големина : xxl половината : 88-94cm/34.65-37.01 '' Хип : 116cm/45.67 '' Должина : 69cm/27.17 '' Големина : xxxl половината : 94-102 CM/37.01-40.16 "HIP : 120cm 47.24 '' Должина : 70см/27,56 '' Машки летни модни и панталони за слободно време со минијатурни комбинезони со цврста боја Спецификации на артикли : Сезони : Сите сезони Пол : Мажи прилики : Спорт, плажа и обична шема Тип : Цврст стил : Мода должина : Шорцеви Fit : Fit for Castents Size : 【Материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го исполни вашето дневно носење. 【Карактеристики】 Модата и модерен дизајн ве прават попривлечни. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. 【Натпревар】 може да одговара на чевлите со разни стилови. 【Прилики】 Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневно, и верувам дека ќе ги сакате. Пакетот вклучува : 1pc шорцеви со големина на половината на половината на колкот XL 82-88cm/32.28-34.65 "110cm/43.31 '' 68cm/26,77 '' Големина : XL половината : 82-88cm/32.28-34.65 " HIP : 110 CM/43.31 '' Должина : 68 см/26,77 '' Товарни панталони. Карго панталони за мажи. Мека, дише со нежно истегнување. Карго -странични џебови. Машинско миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи