• Свеж
Парови солза кожни обетки за жени леопард печати кожни обетки лесни кожни лисја обетки подароци за пријатели Велигденски подароци

Парови солза кожни обетки за жени леопард печати кожни обетки лесни кожни лисја обетки подароци за пријатели Велигденски подароци

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

1 пара солза кожни обетки за жени леопард печати кожни обетки лесни кожни лисја обетки подароци за пријатели Велигденски подароци. Материјал : Кожа. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 20g. Големина на пакетот : 7x7x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Што е вклучено : 1 пар велигденски кожни обетки со Велигден за да ве натераат да се истакнете за време на велигденските прослави . Велигден Подарок : Можете да го дадете овој уникатен дизајн на обетки како велигденски подарок на вашата сопруга, ќерка, девојка, сестра, женска колешка, итн. Секако, можете да го дадете и како подарок за себе за да нè пополните со Велигден околу Велигден. Дизајн на интеграција : Целиот сет на обетки е изработен од вештачка кожа, што е еден од популарните материјали за пријателски обетки. Покрај тоа, тој го интегрира Велигден, вклучувајќи форми (зајак, јајце), зајак, бран, шема на јајца, итн. Широко користени : Овие слатки велигденски кожни обетки се одлични за носење на велигденски забави, фенси забави за фустани или ја покажуваат вашата празнична loveубов цела сезона долго , Исто така можете да ја носите оваа симпатична велигденска обетка секој ден за да го направите вашиот ден уникатен.

Детални спецификации

Додатоци на производи