• Свеж
Нцстар Сачмарка Бандолиер Прашка в Врти

Нцстар Сачмарка Бандолиер Прашка в Врти

DEN 2943.84

Од стока
Во магацинот

ПРАШКАТА ЗА Бандолиер СО ПУШКА ВИСМ Нцстар содржи многу уникатни карактеристики што сте ги барале. Оваа Прашка е конструирана со материјал Од типот На Безбедносен Појас Од 2" Широк Најлон за да го раширите товарот преку рамената. Постојат два отстранливи Поместени Делови за да понудат поголема удобност. Карактеристики : - Држи по 15 2" и 3 " Школки Во Еластични ленти.- Прашката Од Пушка има Отстранлив Обложен Капак што ги прицврстува и штити Школките во еластичните јамки. - Отстранлив Обложен Капак се прицврстува на Прашка преку прицврстувачи за куки и јамки.- Крајот на цевката на прашката има дел Од Еластична лента за да го апсорбира ударот при одење со рамената на пушката. - Вклучува пар 1" Прашка Се Врти за прицврстување на столпчиња за прашка на вашата пушка или прашката ќе се закачи директно на петелките за прашка на вашата пушка.Спецификации : - Боја : Црно-Потекло : Кина-Материјал : Пвц-Димензии : 44.0 х 3.0 х 1.0-Тежина : 9.7 унци Нцстар Сачмарка Бандолиер/Прашка со Вртливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ален Компанија Класичен Челик Муниција Бо-Голем, Заклучување, И Водоотпорен Складирање Муниција За . Кал. - Додатоци За Снимање-Армиски

Оваа Цврста Ален Компанија Класична Челична Кутија за Муниција доаѓа во две големини : .30 и .50 Кал., што го

DEN 0.67