• Свеж
Womenените бикини костими за капење, жени, обичен печатење, репликат, бикини за капење, капење два костими за капење

Womenените бикини костими за капење, жени, обичен печатење, репликат, бикини за капење, капење два костими за капење

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S BUST : 68 CM/26.77 '' Weist : 68cm/26.77 '' Hip : 72cm/28.35 '' Должина : 50cm/19.69 '' Должина на дното : 29cm/11.42 '' Големина : m биста : 72cm/28.35 'waist : 72cm/28.35 '' Hip : 74cm/29.13 '' Должина : 51cm/20.08 '' Должина на дното : 30cm/11.81 '' Големина : L Bust : 76cm/29.92 '' 'Ваист : 76cm/29.92' 'Hip : 78cm/30.71 '' Должина : 52cm/20.47 '' Должина на дното : 31cm/12.20 '' Големина : XL биста : 80cm/31.50 '' Полови : 80cm/31.50 '' Hip : 82cm/32.28 '' Должина : 53cm/20.87 '' Долна должина : 32см/12,60 '' '' Бикини Постави секси жени, поттикнувајте ја облеката за пливање за капење, запрено за капење, со двојно парчиња плажа, носење за капење дами. Нови секси облека за пливање жени цврста боја завој со висока половината со две парчиња бикини костими за капење за капење. Ткаенина : Ткаенината е многу истегнување, мека и удобна. Функција : Цветен принт, безжичен градник, вратоврска, бикини од лента со шпагети, модерно. Погодни прилики : костум за одмори, пливање, бањата, сурфање, капење, базен, облека за плажа, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи