• Свеж
Сафавиех Обри Цветни Перница, Во собата на 2

Сафавиех Обри Цветни Перница, Во собата на 2

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Печатени Обрасци Колекција На Перници без течни лисја од акантус ја зафаќаат оваа формална акцентна перница, мотивот отпечатен во златна кајсија на кремаста земја од мешавина од памук и лен. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена. Големина : 18 во. Х 18 во. Само Суво Чисто. 30% Лен, 70% Памук. Заден Капак : Исто Како И Капакот. Затворање : Скриен Патент. Вметни : Пердув. Продадени во сет од 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи