• Свеж
Ман Крој Менс весела пенлива снежна елка Дигитално печатена класична екипаж вратот со кратки ракави за кратки ракави за кратки ракави

Ман Крој Менс весела пенлива снежна елка Дигитално печатена класична екипаж вратот со кратки ракави за кратки ракави за кратки

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Одликувајќи се во куќата произведени уметнички дела, 100% еколошки мастило за печатење во вода и органски памучен материјал од највисоко ниво. За други прекрасни кошули за графичко печатење, проверете ја нашата продавница! Стандардна големина / средна тежина на САД. Одликувајќи се со графички печати од предната страна на иконскиот костум што го носи Дедо Мраз. Добијте ги рацете на една од овие празнични маици за да ја покажете вашата loveубов кон зимските одмори. Органска памучна ткаенина со прстен и еколошки мастило за печатење врз основа на вода. Извонредно долготрајни и издржливи кошули кои ја одржуваат нивната боја и текстура; Дури и по бројни циклуси на миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи