• Свеж
Uorcsa женски блејзери на дозвола дневно wogold кадифе со долги ракави на горниот костум со долги ракави со аспиратор, лежерна јакна од палто, палто портокалово со големи

Uorcsa женски блејзери на дозвола дневно wogold кадифе со долги ракави на горниот костум со долги ракави со аспиратор, лежерна

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Uorcsa женски блејзери на дозвола секојдневно wogold кадифе со долги ракави со врвен костум со долги ракави, безумен, лежерен палто/костум од костум од портокалова големина m1.it е изработен од материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење. 2.Семиливиот и модниот дизајн ве прават попривлечни. 3. Удобно погодно за најразлични прилики . Информации за производот : . Сезона : Пролет ,, Летодерендер : Womenените : Обичен, забава, плажа, деловен материјал : ПатонПатерн Тип : СОЛЕМСТИЛЕ : Обичен, секси, деловна должина на деловни активности : Долга ракавица : Излез : Сува што добивате : 1*Womenените одговараат. Забелешка : . Ве молиме, дозволете 1-2cm мерење на отстапување заради рачно мерење . Ве молиме, проверете ја табелата за големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Основни вредности на UORCSA : Заштедете пари и сигурни исполнете ја вашата нормална употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за наплата. Линијата суво. Нашите облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Ве молиме, повикајте се на нашата табела со големина наместо табелата со големина, а вие ја најдете на нашите слики или од описот . Погодна пригода : Совршен за ентузијасти за фитнес и секојдневно атлетско работење. Оваа активна облека е доволно разноврсна за да се носи на јогата, како и на разни други вежби, спорт, обука и вежби, без разлика дали претпочитате велосипедизам, трчање или пешачење. Забележете : рака или нежна машина миење во ладна вода / не бели / измијте со како боја. Може да се измие машина и да се сува суво како што сакате без да заземате време и енергија. За услугата : Ако за кој било проблем со нашиот производ, слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дрпгунли Блејзери За Жени, Обична Вратоврска Половината Лабава Солидна Боја Блејзер Лесни Јакни За Жени, Женски Блејзери И Костум

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 319.20