• Свеж
Урбана градежна околина во Хонг Конг Ви благодариме картички Плазна белешка

Урбана градежна околина во Хонг Конг Ви благодариме картички Плазна белешка

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 14,6 см x 9,8 см / Класификација : Благодарам картички за картички : Секоја картичка врежана со букви „Благодарам“, со мазен мат финиш создава елегантен и стилски изглед. Совршено за нечиј посебен голем ден! Материјал : Висок квалитет и мазна количина на хартија за хартија : 10 картички+10 Производ за пликови може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Урбана градежна околина во Хонг Конг Ви благодариме картички Плазна нота.

Детални спецификации

Додатоци на производи