• Свеж
3drose Alyssa. Пинк балетски чевли. Балерина. - Кригла за патувања, 14-унца, не'рѓосувачки челик

3drose Alyssa. Пинк балетски чевли. Балерина. - Кригла за патувања, 14-унца, не'рѓосувачки челик

DEN 175.68

Од стока
Во магацинот

Алиса. Пинк балетски чевли. Балерина. Патната кригла е одличен начин да го земете омилениот топол или ладен пијалок. Со заостреното дно, оваа стилска кригла 14oz се вклопува во стандарден држач за чаша и има рачка со лесен зафат со одмор на палецот, капак за отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од не'рѓосувачки челик. Не е безбедно микробранова печка, се препорачува миење на рацете. Капацитет од 14oz. Направено од не'рѓосувачки челик. Рачка со лесна зафат со одмор на палецот. Лизгајте го капакот на отворање со наклонета површина за пиење. Не е безбедно микробранова печка, се препорачува миење на рацете.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едноставен модерно спортско капаче за чевли - одговара на сите самити и хидро колба Шише шише широки големини на устата - Изолирана

Едноставниот модерно капаче за чистење е одличен додаток за да останете хидрирано шише на самит во движ

DEN 1.00