• Свеж
Niuer дами случајно писмо печатење жени лабава туника блуза екипаж вратот дневна облека со џебови џемпери виолетова xxl

Niuer дами случајно писмо печатење жени лабава туника блуза екипаж вратот дневна облека со џебови џемпери виолетова xxl

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Fall Tunic Bluze, Women Whetter Printed Tops, Women Women Casual Tilts , Долг ракав Teepattern Тип : Писма за печатење, џебови : црна, темно сива, виолетова, каки, ​​виолетова црвена, темно сина боја, вино црвено , Жолто, светло сива (по избор) Големина : S, M, L, XL, XXL (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 97% памук, 3% Спандкс Деколте : Екипаж ѓернал : Должина на колкот Должина : Долга ракав : Пролет : Пролет , Есен, есен, зима, прилики : Погоден за секојдневно носење, секојдневно, забава, плажа, улица, канцеларија, улица, одмор, одмор, патување, датира, работници : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, лесен, мек и удобно за носење. Да ви даде прекрасно искуство со носење.2. Дизајн : Различни графики за да изберете. Тоа е задолжителна блуза за вашата гардероба во пролет и лето! 3. Карактеристики : Womenените лабави џебови маичка, женска буква печати блуза, женски екипаж на вратот на вратот на вратот 4. Повод : Совршено за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, секојдневно, забава, филмови, плажа, улица, дом, одмор, патување, датира, работа.5. Совршено е да се совпадне со слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки како што сакате. Содржина на пакувања : 1 x Moimенска маица (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски маички, врвови, кошула за блуза од есенска есен, основни врвови, маица со долги ракави. Материјал - 97% памук, 3% спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Design - Women Loose Fit Fall Tops, Crew Neck T-shirt Blouse, Casual Baggy Long Sleeve Letter Print Shirts with Pockets, Trendy and Chic. Occasion - Simple and Nature Design Makes This Tops Perfect for Work, Casual, Holiday Party, Picnic, Дневно носење. Натпревар - Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи