• Свеж
Akiihool Booties за девојки дете пискави чизми за деца зимски топли чизми

Akiihool Booties за девојки дете пискави чизми за деца зимски топли чизми

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Деца топли памучни чизми извезени чизми чизми за национални стилови чизми принцези памучни чизми командант Bootsgender : Девојки. Горниот материјал : Пу. Пакување : 1 пар чевли. Топол потсетник : Поради поставување на светлина или приказ, ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Материјал - овие чевли добро изработени од PU кожа и памучна обвивка, чувајте ги нозете на бебето топло цел ден. Тие се меки, удобни, дише, лесни и флексибилни. Нема иритација на кожата на бебето, правејќи одење да се чувствува природно . Не лизгање - The The The The The The The The Единствениот чевли е изработен од гума, што може ефикасно да го спречи бебето да падне и е погодно за учење да оди . лесно абење - лесно, лесно. Прилагодливата чипка со поддршка на глуждот ги прави нашите чевли брза да ги облечеме, полетувате и што е најважно, да останат на нозете на вашето дете!. Мода - Класичен и симпатичен дизајн на глуждот со високи врвови, модерни и обични спортски чевли, погодни за разни прилики, како што се одење во затворено и отворено, играње, забава, фотографирање и совпаѓање со кое било палто . Гаранција - Ако имате какво било прашање, Ве молиме прашајте нè и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хунта Детски Чизми Снежни Девојки Чевли За Новороденчиња Зимски Топли Момчиња Чизми За Мали Деца Против Лизгање Чевли За Бебиња

Големина : 12 Должина На Влошка : 11см / 4.3" Препорачана Возраст : 03 Месеци ЕУ : 19 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4 Пог

DEN 215.84

Глупави Девојки Нелизгачки Кружни Прсти Кратки Чизми Училиште Обични Чизми До Глуждот Удобност При Одење Повлечете Ги Зимските

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Чизми За Снег, Зимски Чизми, Кратки Чизми, Чизми До Глуж

DEN 479.84