• Свеж
Малиот мајмунски подарок на мама од мама од мама или маица за девојчиња од мали деца

Малиот мајмунски подарок на мама од мама од мама или маица за девојчиња од мали деца

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Малиот мајмун на мама со маица за дете од банана. Памук од дете-мекото во изглед, во боја, бои на големи деца. 4,5 мл., 100% Комбинирана памук со рингспун. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Враќањето на екипажот на ребра. Двојно-игла зашиени ракави и долни полите. Прислушување на рамо до рамо. Маица за мали деца. Малиот мајмунски мама на мама на мама, маица со кратки ракави со кратки ракави Унисекс Индиго 5/6Т. Цврстата боја на бои се 100% памук, други се мешавина од памук/полиестер . екипаж на ребра. Двојно-игла зашиени ракави и долни полите. Печатено во САД. Мама банана Мама подарок Дете предучилишна облека за деца облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи