• Свеж
15.6in дисплеј на лаптоп на допир на екранот на допир HD TN

15.6in дисплеј на лаптоп на допир на екранот на допир HD TN

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Michael Electronic2 Продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталација на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.model : HP форма/стил : Стандард Процесор : 11-ти генерал Intel Core i3-1115 G4 3,00 GHz процесор (до 4,1 GHz, 6 MB кеш, 2-кодови, 4-навои,) Меморија : 8 GB DDR4 SO- Dimmgraphics : Intel UHD Интегрирана графика, .СТОРИЈА : 512 GB PCIE SSD (Solid State Drive) Оперативен систем : Windows 11 PRO-64 Display : 15.6in HD (1366x768) 60 Hz 16 : 9 Touchcreen TN Display Connectivity : 802.11 AC WIFI, Bluetooth. Слотови : , 2 USB 3.1 Gen2, 1 HDMI, USB 3.1 Type-C Gen1, SD картички читач, без оптички погон, слушалки/микрофон комбо Jackекинпут/излез : Интегрирана веб-камера, Сребрена Track Pad, Батерија : 45 W напојување, 3-клетки 41 Карактеристики на батеријата WHR, боја : природна сребрена категорија : 3,73 LBPRODUCT Димензии (WXLXH) : 1 година гаранција на производителот од Michael Electronic2 (професионално надграден од Michael Electronic2) Intel I3-1115 G4 2-јадро процесор. Intel UHD графика. 512 GB PCIE NVME SSD. 8 GB DDR4 RAM меморија. 15.6in HD (1366x768) дисплеј на екран на допир. Windows 11 Pro 64bit.

Детални спецификации

Додатоци на производи