• Свеж
Организација со низок профил и меурчиња за складирање на меурчиња Подложни коверти обложени поли -пошта само заптивка црна 25 парчиња 25 парчиња

Организација со низок профил и меурчиња за складирање на меурчиња Подложни коверти обложени поли -пошта само заптивка црна 25

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

25 парчиња меурчиња за меурчиња, поставени обвинети поли -пошта, самото запечатување на бели производи за продажба на производи : 1. Овие поштари додаваат Po P на боја на поштата и се издвојуваат од останатите, сосема поразлични од стандардниот. Вашите клиенти со нетрпение ќе го очекуваат тој шармантен бел плик по пошта. Оние поставени поштари се лесни коверти за испраќање, нема да додадат на вашите трошоци за испорака.2. Исто така, направено со повеќеслојни полиетиленски листови, обезбедуваат одлична заштита за пратката. 3. Multipurpose меурчиња за меурчиња : Можете да ги користите овие за да испратите по пошта козметика, слики, модни додатоци, накит, семе и светилки и многу повеќе. Тие се доволно поставени за да ги заштитат кревките работи за време на испораката. Ламинираниот врв ви овозможува лесно да прикачите самолепливи марки и да ги адресирате етикетите. 4. Коверти за себе : Белиот поли-меурчиња доаѓаат со само-лепете заптивка за заптивка. Откако пликот ќе биде запечатен, не може да се отвори без видливи знаци на нарушување. Нежните површини на поштарите го олеснуваат лепењето марки и етикетите за адреси. Спецификација : Боја : Black Size : 11x15+4cm, 15x20x4cm, 16x23+4cm, пакет од 25. Материјал : Материјал PE+Pearl Film Contain : 25 парчиња меурчиња Подготвени коверти Ве молиме, прочитајте го воведувањето внимателно, особено со големината, бојата, материјалот, мерките на претпазливост!. Материјал : Издржлив и нетоксичен. Секој производ е темелно и строго тестиран . како подароци на вашите семејства или пријател на Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на вineубените, 4 -ти јули, Денот на мајките, денот на татковците, свадби, роденденски забави, забави за дипломирање, прослави, годишнини, итн. Семејна соба ; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Градина. (Домашен декор, подароци за затоплување во куќата Нов дом, најважни работи за дома, дозвола за украси за дома, декор на соба, украси за дипломирање, украси за бања, wallиден декор, декор во спална соба, украсен декор, канцелариски декор, естетски декор во соба, декоративни перници, кујнски декор, живеење, живеење Декор во просторијата, декор на бохо, естетски декор на простории, декор на отворено, килими за бања, организатор за бања, декор за бања, декор за спални, додатоци за бања, естетска соба за украси, декор за дневна соба, полици за бања).

Детални спецификации

Додатоци на производи