• Свеж
памучни чаршафи, Кинг Сет - Психоделичен ретро надреален гроздобер научен простор вонземјанин ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА СВЕТ

памучни чаршафи, Кинг Сет - Психоделичен ретро надреален гроздобер научен простор вонземјанин ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК ЗА

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Психоделични ретро надреални гроздобер 100% памук Sateen лист поставен од лажици со лажици се направени од 100% природен италијански памук Sateen и се одличен начин да воведете уникатни обрасци и поп -боја во вашата соба. Суптилната сјај и мазната рака ќе му дадат допир на недооценената елеганција на вашиот кревет, а секоја нарачка е отпечатена и зашиена само за вас. Со Spoonflower, секој дизајн е направен од независен дизајнер на површини, кој прима провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена на барање само за вас! Забележете - Додека ние дадовме се од себе за точно да ја претставуваме бојата, боите може да направат на компјутерски екран поинаку отколку што прават на печатена ткаенина. Оригинален дизајн Авторски права : Волфлинг Блу. Топ полите на рамен лим и перници имаат прекрасен преклопен детал со бело врвови. Pemlowcases избраа шема на предниот и задниот дел. Опремениот лим се карактеризира со континуирано еластично полите за безбедно вклопување . Поставувањето на листот вклучува стандарден вграден лист, рамен лист и кутија за перници. 100% италијански памук Сатеен. Сите природни, 300 броење на навој памук со мазна финиш на Sateen, дизајниран да омекне со секое миење - совршен за дишење, пријатна постелнина. Препорачано за душеци длабоко до 15 "". Димензии : . Близнак : Рамен лист : 74 "x 97" Опремена лист : 39 "x 75" x 16 "1 перница : 30" x 20 ". Кралица : рамен лист : 96" x 103 "Вметнат лист : 60" x 80 "x 16 "2 перници : 30" x 20 ". Кинг : рамен лист : 105 "x 110" Опремена лист : 78 "x 80" x 16 "2 перници : 40" x 20 ". Направено по нарачка во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Конец Брои Египетски Памук Спанко Софа Кревет Постави Лента Кралицата XL Големина СО-КОМПЈУТЕРИ Опремени Ремени Боја Бургундија

Пакетот Содржи 1Парче Вграден Лист, 1Парче Рамен лист и 2парче перница покрива само 1000 Конец Грофот Памук

DEN 767.84

Дополнителен сет на длабоки џебни постелнини- супер длабок вграден лист се вклопува во душекот од длабочина од 18- инцеси- двојни

Екстра длабок џеб опремени чаршафи тие се најдобрите чаршафи за дополнителни високи и големи душеци, а �

DEN 3.33

Постелнина Домашен Текстил Модерен Полиестер Памук Рамни Чаршафи Постелнина Единечна Кралица Кралска Големина Постелнина Постелнина

(перница треба да нарачате, благодарам) Постелнина 90x230cm (36x90inch)==== = 1pc 90x230cm Рамен Лист без перница Постелн�

DEN 239.20