• Свеж
Г. Кафе Бриво оз. Стаклена Преса За Кафе Со Пластичен Капак

Г. Кафе Бриво оз. Стаклена Преса За Кафе Со Пластичен Капак

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Францускиот Прес Кафемат ви овозможува да сварите вкусно кафе за 4 минути вклучен е 3-дел филтер за мрежа од нерѓосувачки челик што овозможува врвно извлекување на ароматичните масла и суптилните вкусови На вашето кафе не се потребни филтри за хартија, што значи повеќе вкус без безбедна машина за миење садови за отпад. Бривио 28оз. Стаклена Преса За Кафе Со Пластичен Капак. Димензии точка : 9.00 "х 6.30 " х 4.70". Тежина на предметот : 1,50 килограми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Француски производи за кафе, чај и еспресо производител, отпорен на топлина боросиликатно стакло со филтер систем од не'рѓосувачки

Бидете своја бариста направете го омиленото кафе или чај дома Исто како и начинот на кој најскријалнат�

DEN 366.08