• Свеж
Хавајски Удар Лимон Бери Стискаш, Сок Пијалок, гал шише

Хавајски Удар Лимон Бери Стискаш, Сок Пијалок, гал шише

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Кога станува збор за пијалоци со овошен сок, ништо не се споредува со Хавајски Удар. Пукајќи од смелиот вкус на вкусовите на тропското овошје, Хавајскиот Удар има забавен и вкусен вкус децата и целото семејство можат да уживаат во секое време и насекаде. Удобен и вкусен, Хавајски Удар е совршен овошен пијалок кога сакате експлозија на вкус на тропско овошје! Хавајскиот Удар оди одлично со закуски или оброк, е совршен за во движење, лесно може да се спакува во кутија за ручек и може да се ужива самостојно. Хавајски Удар е достапен Во Вкусови Овошје Сочно Црвено, Поларна Експлозија, Цедење Бобинки Од Лимон, Портокалов Океан, Брзање Со Зелени Бобинки, Бери Син Тајфун, Бум Со Бобинки Од Лубеница, Лимонада, Цитрус Од Јагоди за Сурфање, Прскање Со Цитрус и многу повеќе. Постои хавајски удар овошен сок пијалок вкус за секого! Хавајскиот Удар е без кофеин, без карбонизација, без глутен и е одличен извор на Витамин Ц.Создаден во Калифорнија, Хавајскиот Удар Е омилен Во Америка од 1934 година. Хавајскиот Удар првично беше развиен од состојки испратени од Хаваи. Всушност, така го смисливме името. Почестете го вашето семејство со вкусниот и освежувачки вкус на Хавајскиот Удар. Уживајте во бранот на вкус со секоја голтка Хавајски Удар! ОВОШНИ ВКУСОВИ : Хавајскиот Удар е инспириран од тропско овошје и пука со смели овошни вкусови. ВИТАМИН Ц : Хавајскиот Удар е одличен извор На Витамин Ц. ОВОШНА ДОБРИНА : Хавајскиот Удар е помал од 100 калории, без кофеин, без глутен и без карбонизација. ЗАБАВНО ОСВЕЖУВАЊЕ : Хавајскиот Удар има забавен и вкусен вкус децата и целото семејство можат да уживаат во секое време и насекаде. СОРТА НА ВКУС : Достапно Во Вкусови Овошје Сочно Црвено, Поларна Експлозија, Цедење Бобинки Од Лимон, Портокалов Океан и многу повеќе. Има вкус и боја за секого!. Едно шише од 1 галон.

Детални спецификации

Додатоци на производи