• Свеж
Жени 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Маица Пакет

Жени 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Маица Пакет

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

100% претходно испукан памук; зашиени ракави со двојна игла и долниот раб; залепен врат и раменици; Античка Цреша Црвена, Античка Хеликонија, Антички Сафир и Спортско Сиво се 90/10; плетена јака од ребра; странично; Гилдан Жени 4,5 мл. Мек Стил Помлади Одговара Маица 5 Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи