• Свеж
Штрајк Крал КВД Мега Даг Зелен Гуштер Сенка Топвотер Мамка Мамка Мамка

Штрајк Крал КВД Мега Даг Зелен Гуштер Сенка Топвотер Мамка Мамка Мамка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Штрајкот Крал КВД Мега Даг Топвотер Вокер е 6 инчи, 2 унца топвотер хард мамка риболов мамка е направен да биде турнир одделение преголеми " прошетка-на-куче "(ака "Спук стил") топвотер мамка. Преголема верзија На најпродаваниот Секси Dawg, го задржува својот уникатен, рационализиран дизајн на телото што го оживуваhyмички со одлично дејство од страна на страна акција одење со едноставно грчење на врвот на прачката. Големата големина го прави одличен за голема уста и стриптизети кои се клучни за поголема сточна храна. За да го надгради своето привлекување внимание, тој е опремен со весела комора за штракање. Супер-силни високи куки осигурајте се дека секој удар е улов. Премиум КВД одобрени наведуваш. Многу широка "будна" акција.

Детални спецификации

Додатоци на производи