• Свеж
Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1997-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 1998-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1997-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 1998-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Завртки за Навртки На тркалата : столпчињата на Тркалата имаат заштитна обвивка што помага да се спречи ' рѓа и корозија, овозможувајќи полесно отстранување и правилно вртење на навртката на тркалото. MOOGA® Абс Кабел Отпорен На Абење : Произведен од мешан материјал кој обезбедува супериорна заштита НА СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ, ја зголемува отпорноста на триење и штити од неповолни услови. Дизајниран да ги надмине проблемите и да испорача мазни, сигурни перформанси. Mooga® hub склоповите се докажани со перформанси, тестирани со квалитет и се достапни за широк спектар на странски и домашни возила. Одговара Изберете : 1997-2000 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 1998-2000 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи