• Свеж
Затемнување Традиционални Прачка Џеб Соба Затемнување Завеса Панел, 54 54

Затемнување Традиционални Прачка Џеб Соба Затемнување Завеса Панел, 54 54

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Лесно и пријатно преуредете го вашиот простор за живеење со Цврсти Завеси За Затемнување На Просторијата За Термапанели На Затемнување. Овие прекрасни панели се функционални и стилски бидејќи нудат супериорна мешавина на моден дизајн на прозорци и технологија за блокирање на светлина (вклучувајќи ткаени предива за заштеда на енергија кои помагаат беспрекорно да се спојат технологијата за блокирање на светлината во модната ткаенина), што го олеснува усогласувањето со повеќето простори за живеење. Затемнување Цврст Термапанел Соба-Затемнување Завеси : . Убава ткаенина за драперија. Направено од 100 проценти полиестер. Машина за перење нежен циклус, падне сува, не белилото. Секоја завеса со Термички панел со прачка-Џеб има 54 "широки по ваш избор од 54", долга 63" или 84". 2 "прачка џеб располага со 1.25" завеса прачка. Достапно во црна, мерло, печурка, морнарица, речно сина и камен. Завеса прачка продаваат одделно. Продадени како еден панел. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи