• Свеж
Винсор и Њутн Котман Акварел, 8мл Цевка, Гамбоге Хуе

Винсор и Њутн Котман Акварел, 8мл Цевка, Гамбоге Хуе

DEN 255.20

Од стока
Во магацинот

Овој акварел е за почетници и остварени уметници. Проширете ја вашата палета, слојни бои една над друга и истражете го разноврсниот медиум за акварел! Одлична јачина на нијансирање. Живописна боја. Економичен.

Детални спецификации

Додатоци на производи