• Свеж
Ли Женска Средина 9 Чино Шорцеви, Големини 0-18

Ли Женска Средина 9 Чино Шорцеви, Големини 0-18

DEN 526.40

Од стока
Во магацинот

Сакајте ја должината на Шорцевите Од 9" Чино на Ли. Овие шорцеви се изработени во памучна ткаенина што се протега и нуди без напор, се движи со-ќе се вклопуваат. Малку подолги чиноси ви ласкаат над облеката на коленото. Овие шорцеви со среден пораст ги чекаат сите ваши најслатки врвови и блузи—тие сигурно ќе станат одење во сезоната за трчање низ градот или враќање назад и релаксирање. Материјал : 69% Памук/30% Полиестер/1% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина 4. Одговара : Модерен. Пораст И Инсем : Среден пораст; 9" инсем. Затворање : бисерно затворање на копчето со патент мува. Џебови : Два предни џебови и два задни џебови. Карактеристики : Истегнете ја ткаенината за дополнителна удобност. Женски Чино Шорцеви од Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женска Мода Секојдневно Печатење Со Врвки Товарни Панталони Со Висок Струк Џеб Со А-Линија

Карактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн, можете да носите во лето 2.Материјал : 95%Полиес

DEN 847.84

Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети

Жени Мода Круг Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Карактеристики : 1.�

DEN 3.33

Атинеток Шорцеви За Дами Жени Лето Плус Големина Шорцеви Обични Цврсти Врвки За Влечење Еластичен Струк Прави Кратки Панталони

Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.Совршено вклопување со фармерки, слаби ф�

DEN 255.84

Лицепи Жени Еден Краток Ракав Леопард Печатење Секси Длабоко V Вратот Летен Бодикон Пред Патент Шорцеви Комбинезон Со Вкрстени

Женски Летни Ромпери, Кратки Ракави Со Леопард Печатење Тесни Комбинезони со Вкрстени Ремени Големина �

DEN 479.84

шорцеви за обликување ксинкингхао женски удобни врвки за влечење сплетка секојдневен еластичен струк џебни лабави шорцеви панталони

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

DEN 2.33

Финансиски спојки за постелнина за жени Симпатични шорцеви со високи половини се издигнуваат на отворено, печатено разнобојно

Womenените модни летни секси секси печатење без ракави широки панталони за нозе, комбинирани жени мода ле�

DEN 800.00