• Свеж
Роза Цврст Чаршав За Маса Круг, Памук

Роза Цврст Чаршав За Маса Круг, Памук

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Класичен Изглед Секој Ден И Секоја Сезона Нашата Колекција Постелнина Шамбреј ги вклучува сите кујнски текстил што може да му бидат потребни на пекар, готвач или домаќин за нивната кујна или трпезарија. Обезбедувајќи избор на различни бои, сигурно ќе најдете боја што одговара на вашиот декор. Со квалитет во секоја нишка, овие издржливи, долготрајни кујнски текстил се задолжителни со безвременски дизајн што ќе даде изјава во текот на целата година. Овој изглед може да оди на места и лесно може да се вклучи во многу различни стилови за вашиот дом, вклучувајќи фарма, опуштена и неформална, безвременска или француска земја. Нашата Колекција Чембреј вклучува престилки, белезници за рерна, држачи за садови, крпи за садови, чаршафи, тркачи за маса и салфетки. Чаршафи Што Сте Ги Покриле Без разлика на големината или обликот на вашата маса имаме нешто за вас. Проверете го водичот за големина во рамките на сликите за да ја одредите вистинската големина за вашата маса. Со четири големини за избор и опција за тркалезна маса можете да додадете Боја и Интер ДИИ Роуз Цврст Чаршав За Маса 70 Круг, 100% памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи