• Свеж
Роза Цврст Чаршав За Маса Круг, Памук

Роза Цврст Чаршав За Маса Круг, Памук

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Класичен Изглед Секој Ден И Секоја Сезона Нашата Колекција Постелнина Шамбреј ги вклучува сите кујнски текстил што може да му бидат потребни на пекар, готвач или домаќин за нивната кујна или трпезарија. Обезбедувајќи избор на различни бои, сигурно ќе најдете боја што одговара на вашиот декор. Со квалитет во секоја нишка, овие издржливи, долготрајни кујнски текстил се задолжителни со безвременски дизајн што ќе даде изјава во текот на целата година. Овој изглед може да оди на места и лесно може да се вклучи во многу различни стилови за вашиот дом, вклучувајќи фарма, опуштена и неформална, безвременска или француска земја. Нашата Колекција Чембреј вклучува престилки, белезници за рерна, држачи за садови, крпи за садови, чаршафи, тркачи за маса и салфетки. Чаршафи Што Сте Ги Покриле Без разлика на големината или обликот на вашата маса имаме нешто за вас. Проверете го водичот за големина во рамките на сликите за да ја одредите вистинската големина за вашата маса. Со четири големини за избор и опција за тркалезна маса можете да додадете Боја и Интер ДИИ Роуз Цврст Чаршав За Маса 70 Круг, 100% памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Памук Сатен Чаршав, 70 Круг-1920-Тите Паун Арт Деко Животински Печатење Пердув Ретро Птица Цвет Геометриски Сребрено Сино Печатење

Тркалезна Покривка За Маса Арт Деко Пердув Од Животински Паун Од 1920ТИТЕ Ретро Птичји Памук Сатенсетира�

DEN 191.84

Борови Шишарки Гранки Од Борови Дрвја Домашна Масичка ТВ Тв Шалтер Луксузен Чаршав Забава Вечера Земја Свадба Декорација Чаршав

`+ Повеќе големини : Три големини 13 € 48,13 € 72,13 € 108 IN ① Повеќенаменска€ : Овој чаршав е совршен за секоја �

DEN 447.84

Велигден Чаршав Велигденски Јајца Зајак Квадратни Чаршав Правоаголник Чаршав Отпорен На Дамки Ткаенина За Перење Крпа За Трпезариска

Опис На Производот ●чаршафите се дизајнирани според различни популарни модни елементи за украсување �

DEN 3.33