• Свеж
Јорк Wallcoverings Облак Девет Лено Ткаат Позадина

Јорк Wallcoverings Облак Девет Лено Ткаат Позадина

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Лабава позадина слична на лен, отпечатена во еднобојна мрежа, заситена и со боја и со трепет ќе го надополни секој стил на декор во оваа прекрасна шема на позадина. Направена со специјална мешавина од синтетички влакна, неткаената позадина Во Јорк е супериорна по јачина и лесно се отстранува во полни ленти по желба. За да инсталирате, нанесете паста за позадина на подлогата на хартијата и оставете ја хартијата да се одмори; потоа нанесете на идот. Повторете го процесот со секоја лента и исечете го вишокот. Едноставен начин да додадете убавина и личност во секој ентериер, да добиете долготраен стил со Тапети во Јорк. Направено со специјална мешавина од синтетички влакна. Лесно за закачување и отстранување во полни ленти од подготвените ѕидови. Издржлив и перат. Дише не винил материјал. Одличен начин да додадете инстант архитектонски детали во просторијата, да направите малите простори да изгледаат поголеми, да ги скриете несовршеностите и да ги заштитите ѕидовите од абење. Потребна е јасна, не-боење, тешка категорија премешана паста за инсталација. Подгответе ѕидови со универзален буквар за позадина пред инсталацијата за полесно отстранување (препорачано). Исчистете и оставете го ѕидот да се исуши пред апликацијата за најдобри резултати. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите.

Детални спецификации

Додатоци на производи