• Свеж
Хидрауличното Црево На Сопирачката ACDelco Одговара изберете: CHEVROLET K10, CHEVROLET K20

Хидрауличното Црево На Сопирачката ACDelco Одговара изберете: CHEVROLET K10, CHEVROLET K20

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Акделко Гм Оригинална Опрема Хидрауличните Црева на Сопирачките се квалитетни засилени црева кои носат течност за пренос на сила во системот на сопирачките и се замени препорачани ОД ГМ за оригиналните компоненти на вашето возило. Овие хидраулични црева на сопирачките се произведени за да одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Сигурен. Издржлив. Акделко Хидрауличните линии на Сопирачките и цревата на Сопирачките на Сопирачките се дизајнирани да издржат високи притисоци. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени Со гм Оригинална опрема спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Дополнителни Карактеристики Боја : Црно Црево.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дорман Х Хидраулично Црево На Страничната Сопирачка На Совозачот За Специфични Модели на Форд Линколн одговара избери: 2002-ФОРД

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 3036.16

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачка На Совозачка Сопирачка За Специфични Модели на Хонда одговара избери: 1988-ХОНДА СПОГОДБА

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 0.67

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачка Од Совозачка Страна Хидраулично Црево За Специфични Модели На Лексус Тојота Одговара

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 3036.16