• Свеж
Scrubstar Core Essentials Унизе Пилинг Панталони со Врвка Вратоврска

Scrubstar Core Essentials Унизе Пилинг Панталони со Врвка Вратоврска

DEN 223.36

Од стока
Во магацинот

Совладајте го денот во удобни, унисекс панталони за чистење од Scrubstar. Се одликува со вратоврска за прилагодливо вклопување. Два пространи предни џебови плус товарен џеб безбедно ги држат најважните работи и инструментите. Продадени одделно. Природен пораст; права нога. Појас Вратоврска Појас. Два предни џебови, еден товарен џеб. Двојно игла шиење за издржливост и долго абење. 63% Полиестер/ 34% Памук/ 3% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Scrubstar Унисекс Чистење Панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи