• Свеж
Патување Колекција Женски Блок Пета Ѕиркаат Пети Слајд

Патување Колекција Женски Блок Пета Ѕиркаат Пети Слајд

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повод : Повик. Големина : 7. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Сина. Женски. Редовно. Сандала. Слајд Сандала. Поместена. Удобност. Лизгај. Висина На Петицата : 3. Тип На Пета : Блок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дами Мода Лето Солидна Боја Платно Тока Дебела Единствена Падина Пета Сандали Врзани Сандали Жени Потпетици Жени Роза Сандали

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Платно Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, �

DEN 271.84