• Свеж
Гармин Долг Дострел Фендер-Догбо Планината Антена Долг Дострел Фендер-Догбо Планината Само

Гармин Долг Дострел Фендер-Догбо Планината Антена Долг Дострел Фендер-Догбо Планината Само

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Гармин Долг Дострел Фендер/Догбокс Монтирање . Сосема Ново. Монтирањето На Браникот/Кутијата За Кучиња Со Долг Дострел Гармин Може да се монтира Само На вашиот браник, кутија за кучиња, кутија со алатки или друга област на камион за најдобро да одговараат на вашите потреби. Опфаќа просечно 2-4 милји во просечни услови за лов и доаѓа со 20' убедување, држач за монтирање и завртки за самопреслушување. . Фендер/Догбокс Монтирање Карактеристики : . . Фендер / Догбокс Монтирање. Опсег : Просек од 2-4 милји. За Гармин Астро 220, 320 или Алфа. Фендер/Кучешка Кутија Со Долг Дострел На Базард, Само За Монтирање : можете да ја монтирате оваа заграда на вашиот браник, кутија за кучиња, кутија со алатки или друга област на камион за најдобро да одговараат на вашите потреби. Оваа антена ќе ја изведе Гармин Магмаунт. Просекот е 2-4 милји во просечни услови за лов.

Детални спецификации

Додатоци на производи