• Свеж
Заштитен знак Ликовна Уметност Корот Почит Платнена Уметност Од Даниел Моисес

Заштитен знак Ликовна Уметност Корот Почит Платнена Уметност Од Даниел Моисес

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Корот Почит" Платнена Уметност Од Даниел Моис : Уметник : Даниел Мојсис. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи