• Свеж
Дизни Замрзнати 12 Девојки Велосипед Со Кукла Превозникот Од Хафи

Дизни Замрзнати 12 Девојки Велосипед Со Кукла Превозникот Од Хафи

DEN 1695.84

Од стока
Во магацинот

Забавни авантури започнуваат веднаш штом овој 12" Дизни Замрзнат Ез Изгради Велосипед пристигнува на вашата врата! Хафи ексклузивно, Ез Изгради значи Брзо И Лесно Склопување! Тоа се четири лесни чекори : вметнете ги тркалата за обука, вметнете ја рачката и вилушката, преклопете ги педалите и вметнете го седиштето. Потоа само додадете Го носачот На Кукли За Замрзнати санки Дизни! Наскоро, овој велосипед ќе биде подготвен за возење на вашето дете, и таа може да ги донесе своите омилени кукли заедно во санки (играчки кои не се вклучени).Овој велосипед ' прекрасно дизајнираната челична рамка прикажува графика на најдобрите сестри Елса и Ана, заедно со омилениот снешко На Арендел, Олаф. Проѕирниот штитник за синџири е украсен со чуден модел на снегулка и се координира со целокупниот стил на велосипедот, со широките тркала за обука и лесната за употреба сопирачка за подлога, идеална за почетни возачи. Овој Еднобрзински Замрзнат велосипед е лесен за употреба со широки тркала за обука. Рачката за брзо ослободување од легура го олеснува прилагодувањето на седиштето на вистинската висина! Вртливите гуми за снежни шари, пенливи стримери, обложено седиште и удобни рачки се украсени со боите На Дизни Замрзнати. Сите овие одлични карактеристики заедно со забавата, носачот на кукли со санки го прават ова одлично возење за уживање, повторно и повторно! Од Хафи, правиме фунто да видиме како Е составен Велосипед За Градење Хафи ЕЗ, кликнете овде!За да видите други хафи производи за деца во акција, посетете го нашиот канал На Јутјуб!За повеќе Хафи Содржина, посетете ја Нашата Страница На Instagram! Хафи Дизни Замрзнати 12 Во. Девојки Велосипед Со Кукла Превозникот : Карактеристики : новиот Ез Изградба Велосипед ХАФИ Е лесно да се прилепуваат заедно да се соберат!. Препорачана Возраст : 3-5 години. Идеална Висина На Возачот : 2'0" до 3'2". Вклучува : превозникот За Кукли Со Санки држи две кукли со модна големина (не се вклучени). Рамка : Челична рамка за велосипеди со Замрзната Графика На Дизни која ги прикажува омилениот снешко На Елса, Ана и Арендел, Олаф. Рачки : рачка Со висок пораст со декоративна подлога за рачката. Костец : Виолетова снегулка-шарена. Седиште : Украсено, обложено седиште со лесно брзо ослободување за прилагодување на висината. Сопирачка : Лесна за употреба подлога сопирачка. Гуми : Вртливи гуми со шари за снег со широки тркала за обука за цврста употреба на тротоарот. Бандажи : Издржливи, виолетови челични бандажи. Педали : педали Со помлади димензии, со форма и шема на снегулка. Картон Димензии : 29.13 "Должина за 8.7" Ширина за 14.2 " Висина. Тежина на пакетот : 20,7 килограми.

Детални спецификации

Додатоци на производи